603946260

Výběr typu, velikosti a značky prsních implantátů

Určitě máte představu o velikosti a tvaru svých nových prsou. S plastickým chirurgem jí proberete na konzultaci. Ukážeme vám jednotlivé typy a tvary implantátů. Můžete si je vyzkoušet na těle ve speciální zkušební podprsence.

Abyste si výsledek operace dokázala co nejlépe představit, používáme na klinice Leticia speciální 3D simulátor MotivaImagine, na kterém plastický chirurg MUDr. Petr Hýža Ph.D. vymodeluje nová prsa podle vašich představ.

Silikonový gel, kterým jsou implantáty plněny, stejně jako obal a struktura jeho povrchu se neustále zdokonalují. Snižuje se riziko vzniku kapsulární kontraktury, dříve poměrně časté.

Na klinice Leticia v Brně zvětšujeme prsa pouze kvalitními a ověřenými silikonovými implantáty, které prošly náročnými klinickými testy a zátěžovými zkouškami. Všechny samozřejmě mají CE certifikaci.

Velikost a tvar implantátu vybíráme podle vašich představ a proporcí. Svou roli hraje i cena, která se u jednotlivých značek liší. Někdy se může stát, že jsou představy nereálné nebo nerealizovatelné.

Výběr značky prsního implantátu

Značky jako Mentor, Motiva, Polytech či B-Lite představují špičku mezi prsními implantáty. Jsou vyráběny tak, aby držely svůj tvar, ale přitom působily přirozeným a měkkým dojmem.

Nově máme k dispozici i odlehčené implantáty B-lite, které jsou díky přítomnosti vzduchových mikrosfér v gelu o 30 % lečí než ostatní typy implantátů, což je v oblasti zvětšování prsou revoluční.

Podívejte se na více informací o výrobcích prsních implantátů.

Základní typy prsních implantátů

Kulaté prsní implantáty mají vzhled polokoule. Dokáží vyplnit objem horní části dekoltu a nehrozí, že by jejich případné pootočení způsobilo asymetrii prsou.

Anatomické prsní implantáty jsou dostupné ve 3 variantách: kruhovitého tvaru, oválného tvaru orientovaného svisle nebo oválného tvaru orientovaného vodorovně.

Profil implantátů

Téměř všechny typy implantátů jsou vyráběny v nízkém, středním a vysokém profilu. Profil implantátu je v podstatě vzdálenost mezi vrchní stěnou implantátu a hrudníkem.

Správná volba typu a profilu implantátu zkušeným plastickým chirurgem umožňuje dosáhnout dokonalého výsledku.

Velikost prsních implantátů je uváděna v mililitrech. Máme mnoho možností a výběru implantátu je třeba věnovat dostatek času. Jedině tak bude výsledek dokonalý a podle vašich představ.

Mohlo by vás zajímat:

Přečtěte si dále