603946260

Augmentace prsou s plastikou břicha a liposukcí boků, Lenka, 38 let

Zákrok: Abdominoplastika

Provádějící lékař: MUDr. Petr Hýža, Ph.D.

V červnu 2018 jsem byla na klinice Formé u MUDr. Petra Hýži na abdominoplastice s liposukcí boků a zvětšení prsou implantáty. Když jsem šla na kliniku, ani jsem nebyla rozhodnutá, ke kterému lékaři se chci objednat na konzultaci. Slečna na recepci mě nakonec objednala k němu, pokud jde o zákrok, bylo to to nejlepší rozhodnutí.

Pan doktor byl na konzultaci velice vstřícný a působil velmi profesionálním dojmem, dokonce se u konzultace i zasmějete 🙂 Domluvili jsme se, že nejdříve provedeme augmentaci a abdominoplastiku s liposukcí boků a liposukci nohou necháme na jindy, protože vše najednou by byl moc velký zásah do organismu.

V den operace byli všichni na klinice příjemní a ochotní, měla jsem strašné nervy, ale dokázali mě uklidnit. Sestřičky, anesteziolog, a v neposlední řadě pan doktor Hýža, byli úžasní. Po probuzení z narkózy mě čekal šok, ale velmi příjemný šok, nemohla jsem uvěřit, že to ošklivé břicho je pryč, až se mi chtělo brečet štěstím. Samozřejmě byly bolesti, ale sestřičky mi se vším pomohly. Manžel a mé dvě děti za mnou mohli přijít pár hodin po operaci na návštěvu. Dnes, po 2 měsících od operace jsem všem na klinice vděčná za to, jak vypadám. Prsa mám krásně přirozená, implantáty Motiva, 360 ml. Po břiše ani památky a nohy, na kterých jsem byla koncem července pomalu splaskávají.

Velké břicho jsem měla po dětech, měla jsem 2 císaře, a mám problémy se štítnou žlázou, před dvěma lety musela ven, takže beru dost hormonů a zhubnout mi vůbec nešlo.

 

Mohlo by vás zajímat

 

 

Podobné příběhy

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.