603946260

Výběr prsních implantátů na klinice Leticia usnadňuje 3D simulace

Na brněnské klinice plastické chirurgie Leticia používáme během konzultací před zvětšením poprsí také 3D simulaci MotivaImagine, díky které společně dokážeme vybrat ty nejlepší implantáty pro váš hrudník. Cena konzultace doplněné o 3D simulaci je 3.500 Kč. Pokud budete operována na klinice Leticia, částku 3.000 Kč odečteme od ceny augmentace.

Pokud chcete mít jistotu, že víte, do čeho jdete, podívejte se před zvětšením prsou na 3D simulaci. Ta ukáže, jak bude Váš hrudník vypadat po vložení vybraných typů a velikostí implantátů. Na našem pracovišti používáme přístroj MotivaImagine AX3, který umí přesně změřit objem hrudníku, objem tkání, jejich elasticitu a pevnost.

Po vložení rozměrů vybraných implantátů přístroj zobrazí, jak bude váš hrudník vypadat po augmentaci. Úhly 3D pohledu se dají měnit, obrázky se otáčí vy si můžete prohlédnout tvar prsů ze všech směrů.

Na obrázku vidíte simulaci různých velikostí implantátů na hrudníku pacientky. Na prvním obrázku nahoře je stav před, vpravo nahoře jsou implantáty s nízkým profilem, vlevo dole se středním a vpravo dole s vysokým profilem. Díky 3D simulaci si klientka vybrala správnou velikost implantátů. Nejlépe na jejím hrudníku vypadaly implantáty s nízkým a středním profilem, vysoký profil je pro klientku již přehnaný.

Přečtěte si dále