603946260

Trendem v plastické chirurgii je přirozenost, také prsa zvětšená implantáty by měla vypadat jako přírodní

Silikonová prsa by měla vypadat jako ta přírodní, mohou být větší, ale měla by mít přirozený tvar, být měkká na pohmat a normálně reagovat při pohybu. Zvolit vhodné implantáty a provést operaci tak, aby nová prsa byla krásná a vypadala na konkrétní ženské postavě přirozeně, zvládne pouze schopný a zkušený plastický chirurg. Na klinice Leticia v Brně plastické operace prsou dokonale ovládá MUDr. Petr Hýža, Ph.D.MUDr. Petr Šín, Ph.D.

Možnosti plastické operace prsou

Po větším poprsí touží ženy od pradávna, proto pokusy o zvětšení prsou cizím materiálem, který by lidské tělo dobře snášelo, patřily mezi první plastické operace. Do objevu moderních silikonových prsních implantátů bylo učiněno mnoho pokusů, které nedopadly dobře.

Dnes máme k dispozici různé typy silikonových implantátů, které jsou plněny kvalitním, kohezivním a bezpečným silikonovým gelem a mají pevné, pružné a nepropustné obaly. Vývoj moderních technologií je rychlý a tak výrobci stále pracují na dalším zdokonalení prsních implantátů. Díky moderním materiálům pak prsa po augmentaci vypadají přirozeně nejen na pohled, ale také na dotek.

Prsa na klinice Leticia v Brně běžně zvětšujeme nejen silikonovými implantáty, ale také vlastním tukem, případně kombinací obou metod tak, abychom dosáhli co nejpřirozenějšího tvaru.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si dále