603946260

Augmentace s jizvou v podprsní rýze dlouhou jen 2,5 cm, Klára, 36 let

Zákrok: Plastika prsou

Jak dlouho jsi o operaci přemýšlela, než jsi se odhodlala na ní jít

Nějakou dobu to trvalo. Nejsem moc zastánce plastických operací, ale po dvou dětech a několika letech kojení jsem byla z toho, jak má prsa vypadají nešťastná. Na operaci jsem se nakonec dokonce i těšila. Trošku jsem se bála, že budu mít v prvních dnech po operaci bolesti.

Proč jsi si ze všech plastických chirurgů vybrala Petra Hýžu

Pana doktora Hýžu jsem si vybrala, protože pracuji v oboru estetické medicíny a vím jaké má zkušenosti, a naprosto mu věřím. Z možnosti mít minimální jizvu za použití sáčku jsem byla nadšená a všechno jsem nechala na něm.

Pobyt na klinice byl příjemný, díky krásnému prostředí i skvělým sestřičkám. Hospitalizována jsem byla na jednu noc. Pan doktor mě přijal před polednem, dostala jsem léky na ředění krve a uklidnění a pak už jsem jen odpočívala.

Na sál jsem šla okolo 6 hodiny večer a musím říct, že to mi to nevadilo. Po probuzení z narkózy jsem celou noc dospávala. Neměla jsem bolesti a probudila se až ráno. Pokud jde o bolest, cítila jsem opravdu velký tlak na hrudník s pocitem, že se nemůžu pořádně nadechnout. Bolest jako taková to není, ale je to nepříjemné, takže jsem dostala nějaké léky na bolest a na jeden týden antibiotika.

Ráno mi pan doktor sundal obvazy a tlak na hrudník docela povolil. Přelepil jizvu a já prvně viděla prsa. Byla velká, větší než jsem chtěla, ale věděla jsem, že je ještě viditelný otok, který ustoupí a prsa si sednou. Nicméně tvar je perfektní. Nesrovnatelný s tím, jaký byl po dvou dětech a několika letech kojení.

Dostala jsem kompresní podprsenku výrobce Maamgarmets, velmi pohodlnou a myslím, že ji nesundám ani po rekonvalescenci a budu ji používat jako sportovní podprsenku.

První dva dny jsem opravdu hodně odpočívala a nejhorší bylo vlastně se zvednout z postele, když se nemůžete opřít o ruce 🙂 Dál už jsem fungovala poměrně běžně. Jen více a častěji odpočívala. Ale už jsem třeba uvařila. Problém je umýt si vlasy. Snažila jsem se opravdu ruce zbytečně nezvedat. Pomohl manžel. Otok na prsou byl pryč asi za 3 dny. A velikost i tvar je perfektní, nicméně výsledek ještě není finální.

Po 6 dnech už jsem řídila krátce auto a od 8 dne zcela běžně. Je třeba zmínit, že automat.

Nevím proč jsem do toho nešla dřív. Jsem moc spokojená. Cítím se mnohem sebevědoměji a i když plastické operace rozhodně nejsou alfou a omegou mého života a netrpím žádnými komplexy, tak tuto operaci mohu doporučit všem ženám, které po kojení nejsou spokojené se vzhledem svých prsou.

Mohlo by vás zajímat

Podobné příběhy

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.