603946260

Na klinice Leticia garantujeme dokonale sterilní operační sály

Věděli jste, že operační sály podléhají velmi přísným zákonným normám na čistotu a kvalitu vzduchu?

Nezbytnou součástí operačního sálu je laminární strop a trojitá filtrace vzduchu. Na klinice Leticia v Brně máme tu nejmodernější vzduchotechniku, která zajišťuje naprostou bezprašnost a bezinfekčnost vzduchu na sále.

Vzduch, který sálem při operaci proudí, obtéká tělo laminárně, tj. bez víření. Díky tomu se do vaší operační rány nedostane jediná bakterie z okolního prostředí.

Laminární strop na klinice Leticia v Brně

Dokonalá sterilita je důležitá při všech operacích a nejvíce při zvětšení poprsí neboli augmentaci, kdy sebemenší kontaminace prsního implantátu může vést ke vzniku kapsulární kontraktury, či dokonce k infekci implantátu.

Při stavbě naší kliniky jsme mysleli především na bezpečnost našich klientů, proto jsme nechali nejdůležitější část operačního sálu navrhnout a realizovat špičkovému týmu ze stavební fakulty v Brně.

V tomto týdnu probíhá na klinice výměna antibakteriálních filtrů a čištění vzduchotechniky, aby operace u nás byly i nadále zcela bezpečné.

Dříve, než se rozhodnete pro vaši operaci, zjistěte si o klinice, na kterou se chystáte, i tyto detaily. Trojitá filtrace vzduchu a laminární strop jsou v dnešní době nezbytností a ze zákona povinné.

Nebezpečné je nechat se operovat na klinice, kde

Zastaralá řešení poznáte mnohdy dříve, než na takovou kliniku vkročíte – podle nízké ceny za operaci.

Než ulehnete na operační stůl, podívejte se nad sebe. Pokud uvidíte kromě operačních světel také laminární strop jako na fotografii, můžete být v klidu.

Přečtěte si dále