603946260

Martina, 45 let, modelace prsou s augmentací (kulaté implantáty Mentor, 550 ml), po 9 měsících plastika břicha

Zákrok: Abdominoplastika

Měla jsem za sebou 6 porodů a před 2 lety jsem si řekla, že si nechám vylepšit prsa a břicho. Plastickou operaci břicha hradila zdravotní pojišťovna a operovali mě na Berkově. Po 9 měsících následovala modelace prsou s augmentací, kterou dělal pan doktor Hýža na klinice Leticia. Za modelaci s augmentací kulatými implantáty Mentor, 550 ml, jsem zaplatila asi 75 000 korun.

Před 2 lety jsem si nedovolila jít na koupaliště nebo se někde převlékat. Dnes mám operace za sebou a před několika dny jsem dokonce byla u profesionálního fotografa, který mě fotil jako modelku na svou výstavu :))

O plastice prsou jsem snila už od svých 18 ti let. Líbily se mi vždy větší prsa a ty já neměla. Jenže na vesnici se plastické operace nenosí. Jak přicházely děti vzal můj sen za své. Po dětech jsem sice nějaká prsa měla, ale prázdná, svěšená a beztvará. Nemohla jsem si koupit žádné hezké prádlo, přitom tolik miluju krajkové.

Období před operacemi pro mě bylo těžké, bývalý manžel mi dělal ze života peklo, ponižoval mě a týral jak psychicky tak fyzicky. Po rozvodu jsem dlouho nemohla najít klid a nevěděla jsem, jak dál. Vyhrávala jsem ale jednu porozvodovou bitvu za druhou, začala jsem se cítit lépe.

Musím říct, že jít na plastiku prsou a břicha, bylo skvělé rozhodnutí. Navíc v ten samý den, co jsem byla před operací na konzultaci u pana doktora, jsem měla v Brně úplně první schůzku s mým současným partnerem, kterého jsem zhruba 3 měsíce před tím poznala přes internet. Od té doby jsem s ním, je mi obrovskou oporou, je to člověk z umělecké sféry a je úplně štastný, že jsem, jaká jsem. Já motivuji jeho a on motivuje mě.

Po operaci  jsem na klinice zůstala jen 7 hodin. Velmi špatně snáším pobyt v nemocnici a pobývala jsem zrovna u přítele v Brně jen pár minut od nemocnice. Pan doktor Hýža byl ze mě nejprve trošku šílený, že to není normální, abych byla tak v pohodě, že to ještě neviděl, já opravdu byla, takže mi vyšel vstříc. První dny po operaci a rekonvalescence byly naprosté v pohodě, nemusela jsem ani brát léky na bolest. Po 5 dnech u přítele, jsem se vrátila k běžnému způsobu života a péči o své děti, nejmenší v té době mělo 7 měsíců.

Od operace u pana doktora jsem uplně jiná žena, cítím se mnohem lépe. Plastice břicha klidně přiznám, s lidmi o ní mluvím, ale o operaci prsou neříkám nikomu, jsou prostě moje, jsou mojí součástí, beru je jako svoje, nechci nikomu říkat, že jsou umělá. Vypadají tak, že nikdo nepozná, že to nejsou moje prsa.

Zase se cítím být ženou a velmi si pana doktora vážím a moc mu děkuji. Pokud bych někdy uvažovala o nějaké další plastické operaci, znovu se obrátím na pana doktora Hýžu, protože k němu mám maximální důvěru. I pan fotograf, profesionál, práci pana doktora velmi chválil, říkal že tak pěkně a přirozeně udělaná prsa už hodně dlouho neviděl.

Pan doktor mě postavil na start nového života, zřejmě má od Boha dar přinášet ženám štěstí a já jsem  nyní jednoznačně šťastná, rozhodnutí jít na plastiku k panu doktorovi bych pozitivním dopadem skoro přirovnala k nejkrásnějšímu rozhodnutí v životě ženy, k rozhodnutí mít děti. Děkuji za všechno … Martina

Mohlo by vás zajímat:

Podobné příběhy

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.