603946260

Liposukce vnitřních stehen

Liposukce vnitřních stehen je velmi žádaná. Nadbytek tuku v této lokalitě je častý a vedle toho, že to nevypadá hezky, ženám i mužům vadí, že se tukové polštáře na vnitřních stehnech o sebe třou při chůzi. Liposukci vnitřních stehen provádíme v lokální anestezii s analgosedací, v případě zájmu také v narkóze.

Tumescentní liposukci vnitřních stehen provádíme mikrokanylami. Tenké kanyly minimalizují riziko vzniku nerovností. Při odsávání tuku z této oblasti musíme na stehnech nechat podkožní tuk v šířce cca 0,5 cm, tím zabráníme nepravidelnostem a tzv. vtažení jizev po liposukci.

Kompresní prádlo, které nosí klientky po liposukci vnitřních a vnějších stehen a kolenou

Na výsledek liposukce této oblasti má velký vliv kvalita kůže. Na vnitřní straně stehen je velmi jemná kůže a snadno zde vznikají nejen nerovnosti ale i kožní nadbytek. Proto vždy pečlivě zvažujeme, jaký objem tuku odsát a pokud je to nutné, liposukci kombinujeme s liftingem vnitřních stehen a chirurgickým odstraněním povislé kůže.

Liposukci vnitřních stehen někdy kombinujeme s liposukcí kolen.

Během konzultace na klinice Leticia v Brně vám řekneme, zda je liposukce vnitřních stehen pro vás vhodný zákrok a kolik tuku budeme odsávat.

Po liposukci musíte 6 až 8 týdnů nosit elastické kompresní prádlo a plochu válečkovat. Stehna jsou po liposukci oteklá a mohou se zdát i větší než byly před operací, po několika týdnech otok mizí a vidíte jasný výsledek operace.

Mohlo by vás zajímat

ZákrokCena
Liposukce podbradku12.000 - 16.000 Kč
Liposukce kolen17.000 Kč
Liposukce 1 oblasti, např.
liposukce břicha nebo vnitřních stehen
20.000 Kč
Liposukce 2 oblastí26.000 Kč
Liposukce 3 oblasti46.000 Kč
Liposukce 4 oblastí50.000 Kč
Liposukce 5 oblastí50.000 Kč

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.