603946260

Johana, 35 let, zvětšení prsou implantáty Motiva Ergonomix 360 ml

Zákrok: Plastika prsou

O zvětšení prsou jsem nikdy dřív neuvažovala. Měla jsem ráda svoje malá prsa a nijak tím netrpěla. Ale po dvou dětech a kojení nezůstalo prakticky nic, co by připomínalo aspoň trochu ženské tvary.

Zvětšení prsou – foto před


Prvotním impulsem byla konzultace s panem doktorem Petrem Hýžou, při které použil 3D animaci, když jsem výsledek ukázala doma otázka zněla… kdy máš termín? Ne to je samo sranda, ale tak nějak bylo rozhodnuto a já začala shánět všechny možné informace a studovat fotky. Hodně jsem řešila velikost i implantáty, nechtěla jsem, aby bylo vidět, že mám prsa „udělaná“.

Zvětšení prsou – foto po

Jako svého doktora jsem si vybrala plastického chirurga Petra Hýžu, protože se mi líbili jeho výsledky a jsem z Moravy. Rozhodlo i to, že pan doktor patří mezi nejzkušenější mikrochirurgy u nás, pracuje precizně a po operacích prsou nepoužívá drény, jejichž vyndání je nepříjemné. Takže jsem zavítala na kliniku Leticia na konzultaci a pan doktor, musím říct, je zlatý. Za tohle rozhodnutí jsem moc ráda.

Na konzultaci mi pan doktor doporučil anatomický implantát, nicméně já si přála ergonomický implantát od Motivy. Hodně jsem toho načetla a líbili se mi jeho vlastnosti a přirozenost a hlavně to, že je vhodný pro sportovně založené ženy. Následně mě přesvědčilo osahání dvou kamarádek, kdy jedna Motiva druhá myslím jiné implantáty a fakt nesrovnatelný rozdíl. Takže jsme se dohodli s panem doktorem takto.

Na kliniku jsem nastoupila kolem poledne 30. dubna. Na řadu jsem šla až okolo 18 hodiny večer, což bylo super, protože jsem se po probuzení z narkózy hezky dospala až do rána.

Musím říct, že na klinice byli všichni super, včetně sestřiček. Ráno jsem dostala super snídani jako v hotelu, i když jsem byla po operaci v narkóze, měla jsem hlad i chuť. Bolesti jsem neměla téměř žádné, pouze to stažení v obvazu bezprostředně po operaci bylo nepříjemné… měla jsem pocit, že se nemůžu úplně nadechnout.

Po 5 měsících od augmentace

Mohlo by vás zajímat

 

Podobné příběhy

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.