603946260

Irma, 39 let, plastika břicha s liposukcí boků a sešitím rozestupu břišních svalů

Zákrok: Abdominoplastika

Po porodu mi zůstal rozestup břišních svalů a převislá kůže na břiše. Proto jsem se rozhodla jít na abdominoplastiku. Nejbolestivější bylo na tom celém sešití břišních svalů. S výsledkem jsem moc spokojená. Ani nemohu uvěřit tomu, co operací pan doktor dokázal. Po 4 měsících mám ploché břicho a krásně vymodelovaný pupík.

Jak dlouho jste o operaci přemýšlela, než jste se objednala na konzultaci?

O operaci jsem přemýšlela snad 5 let. Převislá kůže mi vadila čím dál víc, takže jsem zasedla k počítači a začala „brouzdat“. 2. března 2015 jsem byla u pana doktora Hýži na konzultaci a 11. června 2015 jsem podstoupila operaci.

Čeho jste se před operací nejvíce obávala?

Největší strach jsem měla z možných pooperačních komplikací. Nakonec jsem naštěstí žádné komplikace neměla, operační rány se hojily bez problémů.

Proč jste si vybrala MUDr. Petra Hýžu Ph.D.?

Rozhodovala jsem se na základě hodnocení pacientů. Také profil pana doktora Hýži na webových stránkách ve mě budil důvěru. Podstatnou informací pro mě bylo, že „Má za sebou již několik tisíc úspěšných estetických operací s minimálním počtem komplikací.“ a že se „Plastické chirurgii a mikrochirurgii se věnuje již 20 let od 3. ročníku na medicíně ……….“ také na fotografii působí velmi pozitivně 🙂

Jak jste zvládla první dny po operaci? Pomáhal Vám někdo?

Po operaci bylo nejhorší, že jsem špatně snášela narkózu, den ode dne to ale bylo lepší a lepší. Po operaci mi pomáhala rodina, protože 3 týdny jsem určitě byla „nepoužitelná“. Pan doktor, i když je velmi vytížený, mi odepisoval na všechny SMS a odpovídal na mé dotazy k pooperačnímu stavu.

Kolik jste za abdominoplastiku zaplatila nebo byla hrazena ze zdravotního pojištění?

Operace nebyla hrazena pojišťovnou. Cena plastiky břicha se sešitím rozestupu svalů u Dr. Hýži byla 46000,- Kč.

Jak hodnotíte přístup pana doktora a komunikaci s ním?

Pan doktor je velký odborník ve svém oboru, navíc je sympatický, milý při komunikaci a vstřícný.  Vše pečlivě vysvětlí, dokáže najít to nejlepší řešení a upozorní vás na všechna možná rizika. Při konzultaci s panem doktorem jsem byla už po pár minutách rozhodnutá, že se svěřím do rukou právě jemu.

Mého bříška si užívám a panu doktorovi moc děkuji za skvěle odvedenou práci. Doporučuji ho všem ženám, které uvažují o abdominoplastice.

Mohlo by vás zajímat:

Podobné příběhy

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.