603946260

Facelift, brow lift, horní a dolní víčka, Ludmila 57 let

Zákrok: Operace obličeje

U pana doktora Hýži jsem již podstoupila více operací, se všemi jsem naprosto spokojená. Nejprve jsem si nechala udělat horní víčka. Operace proběhla bez komplikací, modřiny a otoky odezněly během 2 týdnů po zákroku. Oči vypadaly hezky a přirozeně. Jizvy nejsou vůbec vidět.

Po roce jsem se rozhodla pro větší úpravy a před měsícem jsem podstoupila operaci dolních víček, SMAS lifting obličeje a krku a browlift (lifting obočí). Domluvili jsme se s panem doktorem, že všechny uvedené zákroky udělá během jedné operace v lokální anestezii s analgosedací.

Před operací a měsíc po ní

Upřímně, z této rozsáhlejší operace jsem měla velký strach před, ale jak se ukázalo úplně zbytečně. Před zákrokem mi pan doktor vše podrobně vysvětlil a dostala jsem tabletku na uklidnění. Ta začala působit velmi rychle a strach byl pryč. Celá operace trvala 4 a půl hodiny. Ze začátku jsem spala a probrala jsem se, když už měl pan doktor hotová víčka a jednu stranu obličeje. Když mi operoval druhou část obličeje, už jsem byla při vědomí a mohla jsem s ním dokonce komunikovat.

Během celé operace jsem neměla strach a necítila jsem žádnou bolest. Návštěva zubaře by mě vadila víc 🙂 po operaci jsem ve stejný den šla domů.

Pátý den po operaci jsem přijela na vyndání stehů, ale jen pouze z víček. Všechny ostatní stehy jsem byly vstřebatelné. Teď je to skoro měsíc po operaci a už jsem nadšená z výsledku. Zmizely mi vrásky pod očima, nosoretní rýhy a krk mám jako za mlada, díky pozvednutému obočí mé oči vypadají krásně otevřené.

Je neuvěřitelné, jaké má pan doktor Hýža estetické cítění. Vybrala jsem si ho především proto, že jeho výsledky vypadají vždy přirozeně. Cizí člověk by ani nepoznal, že za sebou nějaký zákrok máte.

Moc panu doktoru Hýžovi děkuji a určitě se k němu vrátím, pokud se rozhodnu pro další zákrok. Vřele doporučuji pana doktora Hýžu každému kdo chce být krásný a co nejdéle mladý 🙂

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.