603946260

Zvětšení prsou implantáty Motiva s malou modelací, Zuzka, 29 let

Zákrok: Plastika prsou

Ahojte, momentálně jsem už skoro pět měsíců po operaci. U pana doktora Hýži jsem byla na zvětšení prsou silikonovými implantáty Motiva s menší modelací, stačilo odstranit trochu kůže kolem bradavek. Implantáty mi pan doktor vložil z přístupu kolem bradavky a dal je jen pod žlázu. Po devíti dnech jsem šla do práce, aniž bych potřebovala léky na tišení bolesti.

Cena zvětšení prsou implantáty Motiva s malou modelací byla 85.000 Kč. Dole jsou fotky před a po z období cca 3 měsíce po operaci.

 

S výsledkem jsem velmi spokojená. Po 5 měsících jsou prsa o něco menší než po operaci, asi už úplně zmizely otoky. Moje nová prsa vypadají velmi přirozeně, pod oblečením není poznat, že bych měla umělá prsa, jinak mají na pohled plný tvar. Samozřejmě, že nejsou tak měkká jako přirozená prsa, ale přijemná na dotek a měkká jsou. Motiva byla pro mě výborná volba, tyto implantáty mi doporučil pan doktor. Chovají se přirozeně.

Jizvy kolem bradavek se mi velmi dobře hojí, i když jsou ještě trochu vidět. Ale je mi jasné, že pět měsíců je ještě krátká doba. Pan doktor Hýža mi doporučil lepit okolo bradavek speciální náplasti, aby na rány příliš nepůsobil tlak, který je roztahuje od sebe. Pak mi doporučil mazat jizvy mastí nebo nějakým olejíčkem a s tím, jak se to hojí jsem doopravdy spokojená. 🙂

Pokud někdy půjdu na další plastickou operaci, chci, aby mě zase operoval pan doktor Hýža. Je lidský, profesionální a charismatický, stejně jako všichni ostatní na klinice.

Mohlo by vás zajímat

Podobné příběhy

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.