603946260

Značky výplní na bázi kyseliny hyaluronové, kterými vyhlazujeme vrásky

Na klinice plastické chirurgie a estetické medicíny Leticia používáme pouze kvalitní a bezpečné preparáty, ověřené klinickými studiemi a mnoha lety používání. Nejčastěji používáme výplně značek Restylane, Aliaxin a Profhilo. Kterou výplň použijeme, se rozhodujeme těsně před zákrokem. Záleží na typu a stavu kůže, ošetřované lokalitě, hloubce aplikace, případně na ceně.

Restylane

Injekční výplně značky Restylane patří do portfolia švýcarské firmy Calderma se sídlem v Lausanne. Jsou mimořádně kvalitní a patří ke špičce mezi výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové. Calderma neustále inovuje a investuje do vylepšování struktury a trvanlivosti výplní. Na výplně značky Restylane jsme dosud nezaznamenali žádnou alergickou reakci.

Na klinice Leticia v Brně používáme

Aliaxin

Injekční výplně Aliaxin patří do portfolia farmaceutická společnost IBSA se sídlem ve švýcarském Luganu. Společnost byla založena v roce 1945 skupinou švýcarských vědců.

Aliaxin jsou výplně na bázi kyseliny hyaluronové, určené ke korekci středních a hlubokých vrásek.

Na klinice Leticia v Brně používáme

Profhilo

Injekční výplně Profhilo také patří do portfolia farmaceutická společnost IBSA se sídlem ve švýcarském Luganu.

Výplně Profhilo používají specifickou, patentovanou technologii interakce řetězců kyseliny hyaluronové s různou molekulovou hmotností, z čehož vyplývají unikátní reologické vlastnosti produktu. Aplikuje se do hluboké dermis.