603946260

Tereza 44 let, modelace prsou spojená s mírným zvětšením (augumentací)

Zákrok: Plastika prsou

Provádějící lékař: MUDr. Petr Hýža, Ph.D.

V polovině března 2020 jsem z důvodu výrazné asymetrie mezi oběma prsy podstoupila modelaci prsou spojenou s augumentací u MUDr. Petra Hýži na klinice Leticia v Brně. Na operaci jsem se dhodlávala 15 let, od porodu druhého syna. Dnes můžu jen litovat, že jsem se neodhodlala jít na ní dřív.

Od první konzultace až po kontrolu po operaci jsem byla nadšená z přístupu, ochoty a pohody všech zaměstnanců kliniky. Pan doktor je úžasný člověk a profík. Je citlivý vůči přáním klientky, byť zrovna já jsem byla velký oříšek. Má přání nebylo snadné splnit kvůli vrozeným hrudním skoliotickým dispozicím + následné asymetrii prsou (po kojení, ztrátě objemu, tvaru a velikosti).

Ale pan doktor mi přání splnil nakonec do puntíku! Implantáty Motiva Ergonomix (245 a 265 ml + korekce vlastním tukem). Jizvy jsou jedna kolem bradavky, druhá ve tvaru kotvy) se komplet všude nádherně hojí, i když je to zatím krátká doba. Prsa jsou již změklá, otoky vymizely. Jsem happy 44letá ženská s opět krásným dekoltem. Naprosto všem doporučuji, až se situace zklidní a vše bude jako dřív. Pan doktor nenutí obrovská prsa, ani nenutí nic, co by se líbilo jemu. Nenutí nejlehčí cestu. Naslouchá a snaží se maximálně vyhovět vašim přáním. Radí srdcem i rozumem. Je prostě jednička ve svém oboru a já mu moc děkuji.

 

Mohlo by vás zajímat

Podobné příběhy

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.