603946260

Anděla, 67 let, plastická operace horních očních víček

Zákrok: Plastika očních víček

U pana doktora Hýži jsem byla na operaci horních víček. Vybrala jsem si ho přes internet a nemohla jsem udělat lépe. Pan doktor Hýža je člověk na svém místě po odborné i po lidské stránce. Už na konzultaci zcela rozptýlil mé obavy.

Pro operaci horních víček jsem se rozhodla proto, že víčka už byla hodně převislá a výraz očí i celého obličeje vypadal starší a unavenější. O operaci jsem přemýšlela asi tak rok, ale měla jsem z ní obavy, co když se nepovede.

Tak jsem to stále odkládala, až mi dcera řekla, že bych na tu operaci jít měla, jen kvůli mému dobrému pocitu. To mně potvrdil i pan doktor Hýža během konzultace. Měli pravdu, dnes jsem maximálně spokojená, sebevědomější a také lépe vidím.

Hojení po operaci probíhalo dobře, modřin a otoků jsem měla minimálně, za 10 dní jsem nemusela oči zakrývat brýlemi. Jsem v důchodu, kdybych chodila do práce, tak myslím, že po týdnu bych mohla jít v klidu do práce a nikdo by nic nepoznal.

Pokud uvažujete o operaci horních víček, neváhejte, opravdu se není čeho obávat a pokud vás bude operovat pan doktor Hýža, budete v těch nejlepších rukách. Moc panu doktorovi děkuji a přeji mu hodně úspěchů.

Daňková A.

Mohlo by vás zajímat

Podobné příběhy

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.