603946260

Modelace prsou po dvou dětech, Hanka, 41 let

Zákrok: Plastika prsou

Provádějící lékař: MUDr. Petr Hýža, Ph.D.

Před čtrnácti dny jsem byla u pana doktora Petra Hýži v Brně na modelaci prsou. I když je to krátká doba, rány zatím nejsou pořádně zahojené a kolem dvorců přetrvávají malé modřinky, výsledek se mi líbí, je úžasný. Vždycky jsem měla větší prsa a byla s jejich vzhledem spokojená. Po kojení dvou dětí mi ale dost poklesla a jakoby se vyprázdnila, tak jsem začala sbírat odvahu na modelaci prsou. Jsem ráda, že mám operaci za sebou a že prsa opět mají krásný tvar.

Pana doktora Hýžu jsem si vybrala podle recenzí a vybrala jsem dobře 🙂 pokud budu potřebovat nějakou jinou operaci, určitě zase půjdu k němu.

 

Během konzultace je pan doktor vstřícný a ochotný, vše mi vysvětlil, navrhl řešení a já s ním souhlasila. Vysvětlil mi, že operační řezy a jizvy budou v podprsní rýze, nahoru ke dvorci a okolo bradavky, takže budou mít klasický tvar kotvy. Za tři týdny po konzultaci jsem šla na operaci, měla jsem štěstí, uvolnil se termín, takže jsem nemusela dlouho čekat. Všichni na klinice byli neuvěřitelně ochotní, prostě super. Rány po operaci se mi hojily dobře, ošetřovala jsem je tak, jak mi řekl pan doktor. S výsledkem jsem spokojená.

Mohlo by vás zajímat

 

 

 

Podobné příběhy

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.