603946260

Modelace prsou po dvou dětech, Hanka, 41 let

Zákrok: Plastika prsou

Před týdnem jsem byla u pana doktora Hýži na modelaci prsou. I když je to krátká doba, rány nejsou pořádně zhojené a kolem dvorců mám ještě malé modřinky, výsledek mi připadá úžasný. Vždy jsem měla větší prsa a byla jsem s jejich vzhledem spokojená, po kojení ale dost poklesla a jakoby se vyprázdnila, takže jsem začala sbírat odvahu na modelaci prsou.

Pana doktora Hýžu jsem si vybrala na základě recenzí a vybrala jsem dobře 🙂 pokud budu potřebovat nějakou jinou operaci, určitě zase půjdu k němu.

 

Během konzultace byl pan doktor vstřícný a ochotný, vše vysvětlil, navrhl řešení a já souhlasila. Vysvětlil mi, že operační řezy budou vedeny v podprsní rýze, nahoru ke dvorci a okolo bradavky, takže jizva bude mít klasický tvar kotvy. Za tři týdny po konzultaci jsem šla na zákrok, měla jsem štěstí, že jsem nemusela dlouho čekat. Všichni na klinice byli neuvěřitelně ochotní, prostě super. Rány po operaci se mi hojily dobře, vše jsem dělala tak, jak mi řekl pan doktor. S výsledkem jsem moc spokojená.

Mohlo by vás zajímat

 

 

 

Podobné příběhy

Objednejte se na konzultaci, nebo se nás jen zeptejte

Máte zájem o tuto operaci? Nebo jenom dotaz? Rádi a obratem vám zodpovíme veškeré dotazy.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.