603946260

Díky nám můžete být šťastnější a vypadat mladší, ale přirozeně

Provádíme kompletní spektrum plastických estetických operací. Mezi nejčastěji prováděné zákroky patří zvětšení prsou implantáty, redukce a modelace prsou, lifting obličeje a krku, plastika nosu, očních víček, liposukce nebo přenos vlastního tuku. Každé operaci předchází konzultace s plastickým chirurgem a předoperační vyšetření. Všechny operace provádíme v dokonale sterilním prostředí. Na našich operačních sálech dodržujeme nejpřísnější opatření. U nás jste v bezpečí během operace i po ní v komfortních, špičkově vybavených dospávacích pokojích.

Dopisy od spokojených klientek nás velmi těší

„Včera jsem byla doma v Itálii u doktora, chirurga, který je velmi dobrý a v Itálii známý tím, že k němu chodí mnoho žen po plastických operacích. Byl zvědavý, v jakém budu stavu, a jak kvalitně byla provedena operace, když jsem na ní šla u nás v Brně a ne v Itálii. A řeknu vám jen jedno, spadla mu čelist  🙂 Nějakou chvíli mě obhlížel a obdivoval. Říkal, že za posledních 10 let neviděl pacientku s tak neskutečně jemným a fantastickým šitím ran. Doktora Hýžu chválil za mimořádně dobře provedenou práci a skvělý výsledek. Já jsem s výsledkem abdominoplastiky a modelace prsou také moc spokojená. Mám velkou radost z toho, jak teď vypadám.“ Adriana

Monika byla na plastice horních víček, plastice břicha a zmenšení prsou

Monice je 45 let, nejdříve u nás byla na operaci horních víček. Tukové prolapsy a nadbytek kůže jí způsobovaly otoky, pocit těžkých a unavených očí. Zanedlouho k nám šla na abdominoplastiku a do třetice na zmenšení a modelaci prsou. Nyní se cítí skvěle a videem by chtěla podpořit ženy, které se zatím nedokázaly rozhodnout.

Podívejte se, jak Dr. Hýža vkládá silikonové implantáty z řezu dlouhého jen 2,5 cm

V dubnu 2018 jsme jako první v České republice zvětšili prsa silikonovými prsními implantáty Motiva Ergonomix z řezu dlouhého pouhých 2,5 cm. K vložení běžného silikonového implantátu přitom musí zručný plastický chirurg provést řez aspoň 5 cm dlouhý. Novou techniku už používají na špičkových klinikách v zahraničí. Od května 2018 je dostupná také na klinice Leticia v Brně.