Přeskočit na obsah stránky
klinika-plasticke-chirurgie
cs

Leticia®- klinika plastické chirurgie Brno

 

Na klinice Leticia® Brno se věnujeme estetické plastické chirurgii a korektivní dermatologii. Zakladatelem kliniky a vedoucím lékařem je plastický chirurg a mikrochirurg MUDr. Petr Hýža, Ph.D., který má již přes 20 let praxe v oboru a s úspěchem provedl tisíce estetických a stovky rekonstrukčních operací.

Ve srovnání s průměrem v oboru mají moji pacienti mnohem méně komplikací, přičítám to preciznosti, tisícům hodin strávených na operačním sále a pečlivé před i pooperační péči.

"Velmi dobře rozumím Vašim problémům a obavám a snažím se co nejefektivněji pomoci k Vaší spokojenosti a lepšímu sebevědomí." 

                                                                                                              MUDr. Petr Hýža, Ph.D.

Po dokončení medicíny na Masarykově univerzitě v Brně se MUDr. Petr Hýža zdokonaloval na Klinice plastické a estetické chirurgie Berkova a ve FN U sv. Anny. Byl na stážích ve FN Královské Vinohrady, FN Na Bulovce a také na pracovištích plastické chirurgie v Brazílii, v Chicagu, University of Minnesota a ve VA Medical Center v Minneapolis. Od roku 2004 působí jako odborný asistent na LF Masarykovy univerzity, vyučuje studenty medicíny a lékaře přípravující se na atestaci z plastické chirurgie.

Klinika

Na konzultaci nebudete čekat dlouho - objednejte se můžete telefonicky nebo on-line formulářem.

Operace

Působíme na nejmodernějším pracovišti plastické chirurgie na moravě. Operace za dostupné ceny.

Zeptejte se nás

Poradna - Plastická chirurgie

13.6.2016 19:57zestihleni obliceje

Dobrý den, je mi 16let a mam problém s kulatym oblicejem (baculate tváře, podbradek) chtěla bych se zeptat ktera metoda je nejlepší na to abych měla ostré rysy. Děkuji

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že jsem Vás neviděl, nedokážu to posoudit.
Pokud byste chtěla znát můj názor, pošlete mi prosím fotografii obličeje a také celé postavy emailem na adresu petrhyza@gmail.com

Patrně víte, že ve Vašem věku potřebujete k provedení jakéhokoliv estetického zákroku písemný souhlas zákonného zástupce.

Děkuji a zdravím Vás

Petr Hýža

22.1.2016 09:46předoperační vyšetření

dobrý den, rada bych se zeptala jestli předoperační vyšetření před plánovanou operací v celkové anestézii, děláte u vás na klinice nebo jestli si je musím zařídít u svého obvodního lékaře. Děkuji

Dobrý den,

ano, předoperační vyšetření je po domluvě možné podstoupit i u nás.

Pokud byste měla zájem, objednejte se na konzultaci na tel. čísle 603 946 260.

Děkuji a zdravím Vás

Petr Hýža

2.7.2015 23:18jsem po operaci bandaže už 3 roky mnela jsem to hrazene ze zdravotnich duvodu mnela bych dotaz jestli plastika by byla hrazena pojistovnou?

jsem po operaci bandaže už 3 roky mnela jsem to hrazene ze zdravotnich duvodu mnela bych dotaz jestli plastika by byla hrazena pojistovnou?

Dobrý den,
pravděppodobně máte na mysli odstranění nadbytečné kůže z břicha (abdominoplastiku). Někdy je po výrazném zhubnutí třeba odstranit také nadbytek kůže z paží, případně stehen.
Předpokládám, že operaci potřebujete ze zdravotních důvodů, pak je hrazená z veřejného zdravotního pojištění, ale musíte mít schválení revizního lékaře pojišťovny.
Na klinice Leticia operace hrazené pojišťovnou neprovádím. Objednejte se, prosím, na konzultaci na Klinice plastické chirurgie Brno Berkova.

Děkuji a zdravím Vás,
Petr Hýža

27.4.2015 09:09břicho po císaři

Dobrý den chtěla jsem se zeptat v roce 2008 jem měla porod císařem a vadí mi převislé bříško po zákroku . Chtěla jsem se zeptat zhruba na kolik by vyšel zákrok na odstranění převislé kůže a jek dlouho bych musela být v nemocnici ? mockrát děkuji Krejčová

Cena abdominoplastiky je podle rozsahu zákroku 42000-50000 kč. Pokud Vaše břicho není nadměrně velké, pak je cena 42000. Zahrnuje i pobyt v nemocnici a pooperační kompresní prádlo.

Děkuji za Váš dotaz a přeji hezký den,

MUDr. Petr Hýža, Ph.D.
Leticia, klinika plastické chirurgie Brno

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Sjednat konzultaci

telefonicky 603 946 260

online kontaktním formulářem

Novinky

14.2.2015

Sexuální život žen po zvětšení poprsí

Sexuální život žen po zvětšení poprsní se zlepší. Článek v Brněnském metropolitanu
Více informací »
31.12.2014

O korekci očních víček v Brněnském Metropolitanu

O korekci očních víček na klinice Leticia se zmiňuje Brněnský Metropolitan 11/2014, strana 18
Více informací »
16.11.2014

Programy omlazení pleti

Naši specialisté pro Vás připravili programy k celkovému omlazení pleti.
12.10.2014

Lipografting obličeje mikrografty a nanografty

Na klinice Leticia nabízíme nově také lipografting technikou mikro a nanoštěpů
Více informací »
9.10.2014

Zlepšení kvality kůže Vaší vlastní plazmou

Omlazení pleti vlastní plazmou
Více informací »

Nejnovější z poradny

botox

Otázka: Dobrý den,
ak je to možné,čo v najkratšom termíne sa chcem objednat na botox- apikáciu teostial + pery.
Ďakujem a prajem príjemný den.
M.P.Schillerová.

Odpověď: Dobrý den, paní Schillerová. Na našem pracovišti používáme spíše Juvederm jako preparát s kys. hyaluronovou. Máme s ním dlouholeté dobré zkušenosti. Používá se mimo jiné i k zvětšení objemu rtů. Bohužel, jste se nevyjádřila úplně přesně, kam si přejete aplikovat botulotoxin. Případný termín by mohl být úterý 13. nebo 20.9.2016 S pozdravem, Jana Hlaváčková