Přeskočit na obsah stránky
Leticia
cs

MUDr. Jana Hlaváčková

je atestovaná dermatoložka. Estetickou dermatologií se zabývá více než 9 let. Věnuje se komplexnímu řešení  projevů stárnutí pleti kombinací různých metod korektivní  dermatologie a dermatochirurgie.   

 

Pracuje na kožním oddělení Vojenské nemocnice v Brně, kde provádí mimo jiné dermatoskopická vyšetření  zhoubných i nezhoubných nádorů kůže,  jejich následné chirurgické odstranění a dále celou řadu  diagnostických vyšetření spadajících do oboru dermatovenerologie. 

Již při studiu na Lékařské fakultě Karlovy Univerzity v Plzni  stážovala na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Plzeň. Ve svém oboru se dále rozvíjí absolvováním mnoha kurzů a stáží, které vedou  přední plastičtí chirurgové a korektivní dermatologové, např.  Doc.MUDr.Jan Měšťák, CSc.,  MUDr. Tomáš Frey, CSc. a další.

V roce 2013 s úspěchem prezentovala studii na téma "Botulotoxin typu A a jeho užití v estetické dermatologii" .  Je členkou České dermatologické společnosti   a  České akademie  dermatologie. Pravidelně se účastní českých i zahraničních dermatologických kongresů.

Zeptejte se nás

Poradna - MUDr. Jana Hlaváčková

6.3.2015 19:23, Radka MarečkováKdy lze provést chemický peeling

Dobrý den, lze v tomto ročním období provést chemický peeling? Děkuji za odpověď, Marečková

Dobrý den,
chemický peeling lze provádět během podzimu, zimy a jara. Je však nutné chránit ošetřenou oblast před nadměrným slunečním zářením, nejlépe používáním přípravků s vysokým ochranným faktorem.

Ráda Vás přivítám na naší klinice a zodpovím všechny Vaše další otázky.

S pozdravem, Jana Hlaváčková

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Sjednat konzultaci

telefonicky 603 946 260

online kontaktním formulářem

Nejnovější z poradny

operace dolních víček

Otázka: Dobrý den, jsem dnes po operaci dolních víček. Vše proběhlo dobře. Ještě pod očima jsou malinké modřinky, ale co mě trochu trápí, je pořád zatím trochu oteklé spodní oko a jsou na něm malé hrbolky. Vstřebají se? Mažu mastičkou a kontrolu mám za měsíc.
Děkuji za odpověď Simona

Odpověď: Oprava v před božím textu.po operaci spodních víček jsem již
14 dní a pořád jsou pod očima malé hrbolky.zmizi sami ? A kdy asi?dekujza odpověď.simona